Kreatywne książeczki

santamaria.com.pl www.delfinalia.eu

Książeczki do kolorowania to nadal najchętniej kupowany prezent dla dziewczynek. Na przestrzeni dziesiątek lat nie straciły one wcale na popularności.

Kupując je mamy pewność, że prezent bedzie trafiony. Pozostaje pytanie którą wybrać? A jest w czym wybierać! Jak zwykle na pierwszy plan wysuwaja się książeczki przedstawiające znane i lubiane postaci z bajek – wróżki, kucyki, księżniczki czy zwierzątka leśne.

Jedne kolorowanki zawierają sceny z różnych filmów, przewijają sie w nich różni znani bohaterowie. Innym rodzajem kolorowanek są tzw.

„kreacje“. Naszkicowane modele można przyozdabiać według własnej inwencji twórczej – kredkami, pisakami, a także dołączonymi często kolorowymi kartkami imitującymi różne materiały, z których można wyciąć i nakleić piękne suknie.

Pomocne zdają sie być w takich sytuacjach obecne tam specjalne, plastikowe szablony. W tego rodzaju produktach dziewczynki mają także do dyspozycji gotowe dodatki w formie naklejek.

Każda mała kreatorka mody znajdzie tu różne typy biżuterii, butów i okryć głowy. Książeczki takie nie zmuszaja do bezmyślnego kolorowania, ale rozwijają zmysł piękna, zachęcają do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów.